Останні новини

Африканська чума в Києві: у столиці знайшли мертву інфіковану свиню

Африканська чума, якою хворіють тварини, не несе небезпеки для людей

У Києві зафіксували випадок захворювання на африканську чуму. У столиці знайшли труб свині із ознаками інфікування.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на Держпродспоживслужбу Києва у Facebook.

Мертву свиню із ознаками африканської чуми знайшли в лісопарковому господарстві Дарницького району. За попередньою інформацією, тушу зараженої тварини хтось привіз туди авто і викинув біля дороги.

У Головному управлінні Держпродспоживслужби у Києві розповіли, що труп належить дикій свині, вона важила близько 200 кг. Коли його знайшли на узбіччі дороги, туша вже почала розкладатись. 

Експерти знайшли на туші шматок закривавленої тканини - цей нюанс, а також положення мертвої тварини - наштовхнули їх на думку, що свиню вже мертвою доправили автівкою й викинули біля дороги. Лабораторний аналіз виявив ДНК вірус африканської чуми свиней. Фахівці проводять епізоотичне обстеження території Дарницького лісопаркового господарства.

svin.jpg

Фото: Держпродспоживслужба

Експерти зазначають, що африканська чума свиней не становить небезпеки для людей, на неї хворіють лише дикі та свійські свині. Африканська чума характеризується високою смертністю і призводить до суттєвих економічних збитків та запровадження спеціального режиму у свиногосподарствах.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05