Останні новини

Георгій Делієв зізнався, чому не хоче бути президентом

Народний артист України став гостей у програмі Люди великого міста на Kyiv Live

Народний артист України та художній керівник театру "Маски-шоу" Георгій Делієв заявив, що він ніколи не бачив себе президентом України. Зокрема, про свої титули, якими він насправді пишається, він розповів в ефірі шоу "Люди великого міста" з Юлією Литвиненко на каналі Kyiv Live.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Георгій Делієв kyivlive.jpg

Читайте також: Володимир Горянський розповів про гру в театрі й кіно та чому не боїться старості

"Я ніколи не бачив себе у ролі президента. Я - президент Міжнародного фестивалю Комедіада. У мене багато титулів таких, які дозволяють відчувати себе "важливим птахом". Зокрема, академік Міжнародної академії дурнів - це для мене найвищий титул", - зазначив Делієв.

Він також розповів про своє спілкування з Володимиром Зеленським у минулому і назвав його "порядною людиною". Проте, за його словами, в політиці не можна бути "незалежним", адже ще здавна люди вважають, що якщо хочеш чогось досягти - треба боротися, штовхатися ліктями.

"Як можна в політиці залишатися порядними людьми? Я не знаю, але я нікого не засуджую", - додав він.

Крім цього, він згадав як пішов у політику і був депутатом Одеської міської ради, а також членом комісії з питань культури і освіти, у справах молоді та спорту.

"Я був на рівні Одеси - свого міста, яке я знаю. Навіть тоді я не міг розуміти усіх механізмів, але щось робити можна було. Проте мені не вдалося зробити те хороше, що я намагався. Тому я й не пішов на другий термін, але мені пропонували", - зізнався Георгій Делієв.

Більше дивіться у повній версії інтерв'ю з Георгієм Делієвим:

Нагадаємо:

  • Британський арт-критик Джеймс Баттервік назвав українців "східними" людьми, але порівняв їх із жителями Східної Європи. За його словами, у мешканців країн цього регіону відрізняється менталітет, адже українці - більш досвідчені.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.03