Останні новини

Актор Арам Арзуманян підкорив TikTоk смішними відео зі своєю донькою: ексклюзив від Kyiv Live

Актор привів до студії свою донечку Анаїт

До студії Kyiv Live завітав український актор Арам Арзуманян зі своєю маленькою донечкою Анаїт. Веселий дует батька та доньки розважив телеведучих та глядачів у міжнародний день заразливого сміху розмовами про життя, дітей та навіть тренди в TikTok. 8 січня актор театру та кіно, зірка Скаженого весілля розповів, як зайняв нішу в популярній соцмережі. Їхні з Анаїт відео в TikTok набирають мільйонні перегляди.

Як стати зіркою у онлайн-просторі, розповів Арам Арзуманян разом зі своєю донечкою у ефірі Kyiv Live.

Поділився Арзуманян з глядачами і деталями святкування новорічних свят.

"-До нас приходив Дід Мороз і що він нам приніс?

-Піаніно та мікрофон - сором'язливо похизувалася Анаїт.

-Ми уже TikTok з піаніно зняли, - посміхнувся актор".

Хоча Дід Мороза у своєму житті Арзуманян не грав, а ось роль домового на себе приміряв - в українській стрічці Пекельна хоругва, яке вже другий рік поспіль показують на Різдво у кінотеатрах.

Але велику частину у житті актора та його донечки зайняв TikTok. Як вони підкорили мережу своїми смішними відео - дивіться у сюжеті Kyiv Live.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/maOacbD8lf8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, українська документальна стрічка ЮКІ про видатних хокеїстів українського походження вийшла в онлайн-прокат. Її можна легально переглянути на сервісі Oll.tv.

Вийти в ефір
20.04