Останні новини

Аліна Паш з'явилася на триб'ют-альбомі до 130-річчя Мандельштама

Українська реперка також випустила кліп на трек Среди лесов, унылых и заброшенных

У мережі вийшов російський триб'ют-альбом Сохрани мою речь навсегда, присвячений 130-річчю поета Осипа Мандельштама. У ньому взяли участь артисти з України та Росії, зокрема, перший трек записала реперка Аліна Паш.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу проєкту в Instagram.

Паш.jpg

Фото - Instagram

Паш записала пісню на вірш під назвою Среди лесов, унылых и заброшенных. Перші рядки співачка виконала українською мовою, далі - мовою оригіналу вірша. Крім цього, вона випустила перший кліп у збірнику, а решта відеоробіт інших виконавців виходитиме раз на тиждень.

У триб'ют-альбомі також взяли участь Женя Мільковський (Нервы), Ілля Лагутенко (Мумий Тролль), Оксімірон, Noize MC, гурти Shortparis, Tequilajazzz, IOWA, Сансара, Порнофильмы, співак Леонід Агутін та інші.

Примітно, що саме Агутін підтримував окупацію Криму та брав участь у фестивалі Эхх, разгуляй в Ялті і Таврида Арт, що проходив у місті Судак.

Зазначається, що після закінчення карантину всі учасники збірника планують виступити на концерті у Москві. 

Ініціатором триб’юту виступив режисер Рома Ліберов, який раніше зняв однойменний фільм-посвяту Мандельштаму.

Увесь альбом Сохрани мою речь можна послухати на стримінгових сервісах за посиланням.

Нагадаємо, що наприкінці вересня 2020-го року співачка та реперка Аліна Паш записала разом з DrumsDaddy кавер на пісню російського репера Богдана Титоміра Делай как я. Відбулося це за фінансової підтримки російської компанії Ферреро Руссия. 

Вийти в ефір
18.01