Останні новини

Американське посольство у Києві вирішало розпродати техніку та меблі: як їх придбати

Аукціон триватиме до 14-го лютого

Посольство США у Києві влаштувало аукціон, на якому розпродають вживане майно, зокрема, техніку та меблі. Він розпочався у середу, 10-го лютого, і завершиться у неділю, 14-го лютого, о 18-й годині.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на пресслужбу посольства у Facebook.

Аукціон посольства США.png

Фото - Facebook

Читайте також: На Хрещатику облаштують смуги громадського транспорту

Відомо, що усі лоти аукціону представлені у гривнях, а саме посольство не робитиме ремонту тих речей, які продають. Крім того, організатори можуть відхилити заявку без пояснення, а списки учасників, що виграють тендер, можуть надати до податкової, якщо орган цього вимагатиме.

Серед лотів на аукціоні є, наприклад, книжкова шафа. На сайті вказана її поточна ціна - 1250 гривень, але зазначено, що стан "потребує ремонту".

Аукціон книжкова шафа.png

Фото - скріншот

Також можна знайти комбіновані лоти, зокрема, 2 стільці, приставний стіл та килим. Віддати за це доведеться щонайменше 3700 гривень, але теж доведеться ремонтувати.

Аукціон стільці та стіл.png

Фото - скріншот

Із побутової техніки є лоти з мікрохвильовими печами. Їхня ціна стартує у межах 750-800 гривень (є дешевше і дорожче), але "зверху" прийдеться доплатити за ремонт.

Аукціон мікрохвильовки.png

Фото - скріншот

Переглянути усі лоти можна на офіційному сайті Kyiv Інтернет-аукціон.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
01.03