Останні новини

Андрюша одужує: волонтери повідомили про стан хлопчика, якого викинули з вікна

Волонтери повідомили про стан хлопчика, якого матір викинула з вікна 8 поверху

Хлопчик, якого рідна мати викинула з вікна на 8-му поверсі, одужує. 3-річний Андрій забезпечений усіма необхідними медикаментами, одягом та навіть іграшками.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на Telegram-канал “dtp.kiev.ua”.

Про стан Андрія, який випав з вікна на Троєщині 6 січня, дізнались волонтери.

MyCollages18-1-660x420.jpg

Волонтери поспілкувались із завідуючим відділенням, в якому лікується Андрюша. За словами лікаря, з хлопчиком все буде добре, він йде на поправку.

Поки Андрій лікується в Охмадиті, кияни зібрали для нього пакунки з речами та іграшками. Все передали тітці хлопчика - Юлії, яка також проживає на Троєщині - по вул.Бальзака.

"Всього дуже багато, близько 12 великих пакетів і в кожному багато всього, 5 великих і штук 30 дрібних іграшок, + ще їдуть посилки НП”, – написали в повідомленні.

Також волонтери наголосили, що Андрій забезпечений усім необхідним, а провідувати хлопчика в лікарні може лише рідна тітка Юлія - після того, як здасть тест на COVID-19.

"Додатково збір речей не потрібен, впевнений зібраного вистачить року на два) але ми на зв'язку з сім'єю і якщо треба, завжди допоможемо" - написали волонтери.

Нагадаємо, що матері, яка викинула з вікна 3-річного Андрія, суд обрав запобіжний захід. Жінка, дії якої визначають як спроба умисного вбивства, 2 місяці перебуватиме під вартою. 

Раніше ми писали, що в Італії, поблизу Риму, виявили труп української заробітчанки. Тіло довго пролежало у воді і його впізнали лише за відбитками пальців. 

Вийти в ефір
15.01