Останні новини

Анджеліна Джолі розповіла, як збирала себе по частках після розлучення з Піттом

Акторка важко переживала розрив стосунків.

Відома акторка Анджеліна Джолі розповіла про те, як вона переживала розлучення з Бредом Піттом. За словами зірки, цей період виявився для неї доволі складним і зняти зайву напругу їй допомогали лише зйомки у фільмі.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням Entertainment Tonight.


"Мене приваблюють ті, хто пройшов крізь перешкоди, був зломлений і все ж продовжив йти вперед, а потім подолав усі труднощі. Акторам корисно грати таких людей. Моя героїня допомогла мені зцілитися: спочатку ти граєш розбиту людину і теж розбита, а потім разом з нею знову твердо стоїш на ногах", - прокоментувала Джолі.

До речі, Джолі познайомилася з голівудським актором під час зйомок фільму "Містер та місіс Сміт". Актор серйозно захопився своєю новою знайомою через що йому довелося розлучитися з Дженіфер Еністон, яка на той час була його дружиною.

Службовий роман вилився в десятирічний шлюб з шістьма дітьми. Але чутки про розлад в парі виникли ще на початку їх спілкування. Суперечки в їх родині народжувалися з будь-якого приводу. Особливо Джолі дратували деякі шкідливі звички Бреда та пристрасть до протилежної статі.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05