Останні новини

Англійці врятував життя "Сталін": подробиці унікального випадку

Жінка вдячна своєму кусючому рятівникові

43-річна Андреа Лейнг дізналася, що в неї потенційно смертельна хвороба, після того, як її вкусив хом'як на ім'я Сталін. Набряклий палець та синці по тілу змусили жінку звернутися до лікаря, який повідомив, що в неї є великий ризик тромбозу.

Про це йдеться у виданні DailyStar, передає Kyiv Live.

сталін.jpg

Хом'як, який вкусив Анреа Лейнг. Фото: DailyStar

Читайте також: У Києві рибалка врятував хлопчика, який застряг на крижині. Відео

Суворий хом'ячок з екстравагантним для британця ім'ям Сталін укусив свою господарку, коли та прибирала клітку. Коли великий палець незвично набряк, жінка звернулася по допомогу. І лікарі виявили небезпечну хворобу — у Андреа Лейнг велика вірогідність утворення смертельних тромбів.

андреа.jpg

Андреа Лейнг, яку вкуси хом'як. Фото: DailyStar

"Я дуже вдячна, що мене хом’як вкусив. Якби він цього не зробив, я б ніколи не знала, що маю небезпечний розлад крові. Він (улюбленець — прим. ред.) милий, але небезпечний. Він часто сидів на моїй долоні. Тепер мені доведеться триматися на відстані", — розповіла 43-річна жителька містечка Бромсгроува, що у Вустерширі, Англія.

Мама купила жінці хом'ячка у грудні минулого року. Англійка не турбувалася про покусаний палець, аж поки сплив місяць, а він набряк. Вона почала приймати антибіотики, але процес погіршувався, і потерпіла навіть боялася, що залишиться без пальця. А ще через тиждень — помітила синці по всьому тілу.

У лікарні й стало відомо, що в неї небезпечна хвороба. Тепер Лейнг називає свого улюбленця доктор Сталін та піклується про нього виключно в рукавичках.

"Я щаслива — він відкрив мені очі на новий розділ мого життя, з яким я муситиму тепер жити".

Нагадаємо:

  • Олександр Кудлай та Вікторія Пустовітова скували себе ланцюгом на день закоханих. Пара неодноразово скаржилася на проблеми зі здоров'ям, а мережа тим часом обговорювала таку шалену ідею. Утім Олександр зауважує: за час "неволі" вони почали краще розуміти один одного.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04