Останні новини

Аварія на ЧАЕС: в Україні нараховується 1,7 мільйона "чорнобильців"

26 квітня виповнилося 35 років з дня, коли сталася трагедія в країні.

На початку 2021 року чисельність постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи становила 1 млн 718 тис 113 осіб. Зазначається, що серед цієї кількості постраждалих 181 149 - учасники ліквідації наслідків аварії, 1 534 819 – потерпілі від Чорнобильської катастрофи, з них 322 876 дітей.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на повідомлення Національної соціальної сервісної служби у Facebook.

Читайте також: Kyiv Live покаже власний документальний проєкт "Чорнобиль: повернення додому" - коли прем'єра

Там зазначили, що на соціальний захист населення цьогоріч передбачили 2, 57 млрд грн.

Зокрема, на санаторно-курортне лікування спрямовують 261,9 млн грн, на безоплатне харчування дітей – 587,1 млн грн, проведення доплат та відпусток громадянам, які працюють у зоні відчуження, - 750,9 млн грн, на виплату грошової компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування, інших видів компенсації - 1 011,03 млн грн.

Таблиця.png

Фото: facebook.com/nssu.national.social.service.ukraine

Додамо, 19 квітня Кабмін встановив розмір грошової допомоги для забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Зокрема, виплачуватимуть компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2021 році.

Так, особам, віднесеним до категорії 1, сума допомоги становить 8 262 грн; особам, віднесеним до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – 25 130 грн; дітям, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одному з батьків або особі, яка їх замінює, – 16 417 гривень.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05