Останні новини

Аварійний Патона та "урізаний" Подільсько-Воскресенський: Попов розповів, як вирішити проблему небезпечних мостів

Кандидат на посаду київського міського голови від “Опозиційної платформи - За життя” Олександр Попов у прямому ефірі Kyiv Live розповів, як вирішити проблему столичних доріг та мостів.

Про це він розповів у прямому ефірі телеканалу Kyiv Live.

Є проблеми, які треба вирішувати негайно. Це проблема стану аварійності наших шляхопроводів та мостів. Наприклад, міст Патона. Є 5 стадій аварійності. Міст Патона на 5-й, їздити по ньому не можна. Не може бути 5 років ремонту, треба робити все швидко", - зазначив Попов.

Він каже, що якщо затягнути з питанням ремонту чи реконструкції доріг, можуть постраждати люди.

"Те, що я побачив, оглядаючи мости, дало розуміння, що ми дочекаємось дуже неприємну ситуацію. Можуть постраждати люди", - додає кандидат у мери.

Прокоментував Олександр Попов і будівництво Подільсько-Воскресенського моста, зазначивши, що цей об'єкт зовсім не готовий до здачі.

"Віталій Кличко пообіцяв, що відкриє міст до 1 січня. Міст буде відкритий в “урізаному” вигляді. Полотно повинно було пройти через озеро Райдужне і за ним опуститися на територію Троєщини. Та зараз спуск робиться у садове товариство. Сьогоднішня влада не розглянула питання розвитку інфраструктури, на Подолі закриті частини вулиць, і якщо ми туди направимо потік авто з Троєщини, то все буде “стояти”. То навіщо запускати такий проект, який не вирішить проблему, - додає Олександр Попов.

Обговорили і питання бюджету. Політик каже, що реконструкція столичних мостів - це і справа Кабінету Міністрів, а такі масштабні проекти можуть бути реалізовані за участю національного бюджету.

"Сьогодні витрачається більше, ніж потрібно для того, щоб відремонтувати кілометри доріг. Потрібно розібратися, де відбувається витік державних коштів. Я впевнений, що там знайдеться серйозна економія, яку можна буде направити на інші об'єкти" - резюмував кандидат на посаду київського міського голови від “Опозиційної платформи - За життя”.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/vNrofTKtQNc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, ремонтні роботи на мосту Патона планують завершити до 2025 року. Однак документів з реставрації мосту Патона досі немає.

Вийти в ефір