Останні новини

"Аварійний" протест: мешканці Русанівських садів не пускали техніку на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту

Це вже не перша акцію протесту місцевих жителів

Будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу блокували мешканці Русанівських садів 26 листопада. Вони залишили свої автівки на вулиці Центральній Садовій у Дніпровському районі з відкритими капотами та увімкненими аварійними сигналами, через що будівельна техніка просто не могла проїхати.

Про це повідомляється на офіційній сторінці компанії-забудовника "Еко-Буд-Трейд". 

У компанії цей випадок називають "черговою провокаційною ситуацією". Русанівські сади-3.jpg

"Демонстративно відкривши капоти власних автомобілів і ввімкнувши аварійну сигналізацію, вони залишили машини на проїзній частині, встановили водоналивні блоки та особисто стали на пішохідному переході... Дії провокаторів перешкоджають спорудженню насипу із річкового піску, в якому повинна пройти четверта гілка метрополітену, що сполучає лівий і правий береги Києва", - йдеться у повідомленні "Еко-Буд-Трейд". 

За словами забудовників, такі дії місцевих мешканців змусять їх коригувати терміни завершення будівництва.

Як відомо, мешканці Русанівських садів протестують проти облаштування з'їзду із Подільсько-Воскресенського мосту, який на їхню думку, пройде саме через цей мікрорайон. А також проти, на їхню думку, нелегального видобування піску. 

Русанівські сади-1.jpg

Нагадаємо, з 27 листопада до 2 грудня на естакаді столичного Південного мосту частково обмежать рух транспорту.  Фахівці продовжують протиаварійні роботи на деформаційних швах.

Вийти в ефір
16.01