Останні новини

Австрійська газета назвала російську агресію на Донбасі "громадянською війною" — реакція України

Газета використала фразу під виглядом цитати президента Зеленського.

Австрійська газета опублікувала матеріал про Україну, де назвала російську агресію "громадянською війною". Посол України в Австрії Олександр Щерба висловив обурення з цього приводу.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Twitter українського дипломата.

Читайте також: "Посол просив нічого не викладати у соцмережах": постраждала в ДТП з Lexus дипломата розповіла про аварію

Йдеться про матеріал австрійської газети Der Standard під заголовком "Україна хоче вступити в НАТО, знову спалахує громадянська війна". При цьому ці слова у статті подаються у вигляді цитати нібито президента України Володимира Зеленського.

"Українська земля. Російські прапори, солдати та зброя – з одного боку, українські – з іншого. Але це не окупація, а "громадянська війна" для Der Standard", - написав Щерба, реагуючи на статтю.

Снимок.JPG

В іншому пості Щерба також поцікавився у австрійської газети, чи надасть вона можливість для "чесної дискусії" з приводу російсько-українського збройного конфлікту.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04