Останні новини

Автори "Викраденої принцеси" та "Сторожової застави" відкриють на Троєщині департамент дослідження віртуальної реальності

Міжнародна група кіно- і телепродакшену FILM.UA, центральний офіс якої знаходиться на столичній Троєщині, займатиметься дослідженням інноваційних напрямів у зйомках.

На базі FILM.UA утворять спеціальний департамент, який працюватиме з віртуальною реальністю.

Про це повідомляє broadcast.

За інформацією видання, департамент розробок у сфері віртуальної реальності очолить Євген Санніков, відомий як креативний продюсер компанії Signal Red.

Фото - FILM.UA.

Так, FILM.UA планує не лише досліджувати нові технології, але й надавати послуги.

Зазначається, що послуги будуть стосуватись таких напрямів майбутньої діяльності:

- використання real time технологій та ігрових движків у виробництві;

- віртуальний продакшн;

- віртуальна реальність;

- доповнена реальність;

- нейронні мережі та штучний інтелект (а також реконструкція історичних відео, генерація музики і текстів штучним інтелектом і багато іншого).

"Ми і раніше займалися подібними технологіями, але реорганізація і освіту Департаменту допоможе наші зусилля з досліджень перенести в більш практичну площину", - зазначив Євген Санніков.

Нагадаємо, що на базі FILM.UA створили популярну анімацію "Викрадена принцеса" (2018) та українське фентезі "Сторожова застава" (2017). 

Раніше ми писали, що Голлівуд купує українське кіно. Картину з українкою Іванною Сахно покажуть в Америці. Вона розповідає про двох сноубордистів, на який у горах напав серійний убивця.

Вийти в ефір