Останні новини

Байден підписав указ про введення санкцій проти Росії, — Білий Дім

Сполучені Штати разом з ЄС, Великобританією, Австралією та Канадою санкціонувало вісім фізичних та юридичних осіб, пов’язаних з окупацією та репресіями Росії в Криму.

Президент США Джо Байден підписав указ про введення санкцій проти Росії. Введення обмежень в адміністрації американського президента пояснили кібератакам з боку РФ та втручанням в американські вибори.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Білого дому.

Читайте також: На засідання РНБО таємно обговорять питання ситуації на Донбасі

"Сьогодні президент Байден підписав новий наказ про санкції у відповідь на дестабілізуючі міжнародні дії Росії, спрямовані на підрив проведення вільних та чесних демократичних виборів, зловмисну кібер-діяльність проти США; використання транснаціональної корупції для впливу на уряди іноземних держав; екстериторіальна діяльність, спрямована на дисидентів або журналістів; підрив безпеки в країнах і регіонах та порушення усталених принципів міжнародного права, включаючи повагу територіальної цілісності держав", — йдеться в наказі.

Санкції передбачають:

  • Американським фінустановам забороняється безпосередньо купувати російські боргові зобов'язання, випущені ЦБ, ФНБ або Мінфіном РФ.
  • Зі Сполучених Штатів висилають десять осіб з російської дипломатичної місії у Вашингтоні, округ Колумбія, так як до складу персоналу входять представники російських спецслужб.
  • Відносно 6 російських технологічних компаній та 32 російських фізичних і юридичних осіб, які здійснювали хакерські втручання чи вели підривну діяльність, запроваджені торгово-економічні обмеження.

Крім того зазначається, що Сполучені Штати у партнерстві з Європейським Союзом, Великобританією, Австралією та Канадою санкціонувало вісім фізичних та юридичних осіб, пов’язаних з постійною окупацією та репресіями Росії в Криму.

"Трансатлантичне співтовариство єдинодушно підтримує Україну проти односторонніх російських провокацій вздовж Лінії зіткнення на сході України, в окупованому Криму та вздовж кордонів України, а також домовляється про необхідність негайного припинення Росією військового накопичення та запальної риторики", - йдеться у документі.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
08.05