Останні новини

Балконопад на Татарці: Kyiv Live з'ясував, хто мав ремонтувати аварійну ділянку

Оскільки квартира не буа приватизованою, ремонт мали зробити комунальники.

У неділю, 18 квітня, у Києві та Татарці обвалився балкон квартири на сьомому поверсі багатоповерхівки. На щастя, постраждали лише балкони двома поверхами нижче, а не люди. Місцеві розповіли, що будинок був у аварійному стані понад 40 років, але поки не трапився "обвал" не могли достукатись до комунальників.

Kyiv Live з'ясовував у чому причина аварійної ситуації та хто має за неї відповісти.

Пан Андрій, який живе у будинку розповів, що понад 40 років тому у Києві пройшов землетрус і найбільше постраждали саме будинки на Татарці.

"До нас докотилась хвиля 5,2 бали. Якщо на кухні була тріщина 20 мм, то на балконах всі закладні деталі були порвані", - розповів киянин.

Він розповів, що жителі будинку неодноразово звертались до комунальників, однак ті надавали відповіді, у яких було сказано, що ремонтувати будинок мають жителі.

Господиня квартири на 7 поверсі відмовилась спілкуватись на камеру, однак журналістів до квартири запросила. 

Власниця квартири розповіла, що після того, як з'явились великі тріщини, вона одразу сповістила керуючу компанію, але комунальники лише огородили біло-червоною стрічкою небезпечне місце. Але не пройшло й тижня, як балкон почав тріщати по швах, а одна з плит, які відломились від її балкону, пошкодили балкон поверхом нижче. 

Пан Андрій розмірковує, що можливо, аварія сталась через те, що балкон на 7 поверсі був незасклений, тобто туди намітало сніг та падав дощ. 

Варто зазначити, що квартира постарждалої є неприватизованою, а отже ремонтувати небезпечну ділянку мала саме керуюча компанія.

Детальніше – у сюжеті: 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/xRaAbwmMZiE" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • У Шевченківському районі столиці 18 квітня відбулася надзвичайна подія. В житловому будинку по вулиці Половецька, 14 обвалилося відразу кілька балконів. 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05