Останні новини

Бердянська льодова краса: Азовське море перетворилося на "Арктику". Фото

Бердянська коса через морози замерзла і покрилася снігом

Через сильні морози, які "гуляли" Україною, Бердянська коса замерзла і покрилася снігом. Тепер її види порівнюють зі справжньої Артктикою, а відповідними фото поділилася тревел-блогерка Юлія Покас.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на Facebook-сторінку Покас.

Азовська Арктика 1.jpg

Фото - Facebook

Читайте також: Міністр Ткаченко розповів, які замки та музеї відреставрують у 2021 році

На опублікованих знімках можна побачити засніжені та змерзлі краєвиди бердянської природи. Саме їх можна сплутати з північним полярним регіоном, проте таку красу наразі можуть спостерігати жителі коси на півночі Азовського моря.

"Арктика? Ні! Зима на Бердянській косі. Льодова краса!", - підписала блогерка серії фотографій.

Варто зазначити, що саме Бердянська коса відокремлює від Азовського моря Бердянську затоку. Вона відноситься до частини природного Приазовського національного парку. На її території є понад 350 видів рослин, деякі з яких занесені у Червону книгу, а також безліч тварин (зайці, їжаки, ласки, степові коти, куниці, лисиці, кулики, качки, чайки, очеретянки) та близько 70 видів риб.

Азовська Арктика 2.jpg

Азовська Арктика 3.jpg

Азовська Арктика 4.jpg

Азовська Арктика 5.jpg

Азовська Арктика 6.jpg

Азовська Арктика 7.jpg

Фото - Facebook

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є! 

Вийти в ефір
17.04