Останні новини

Без адреси та з голими стінами: родини із зруйнованого будинку на Позняках отримали сертифікати на квартири

13 серпня 40 родин зі зруйнованого будинку на Позняках отримали сертифікати на нові квартири. Житлові комплекси не здані в експлуатацію, люди незадоволені плануванням і районами, а з гуртожитку їх виселяють.

Про це повідомляє видання Бабель.

Сертифікати на квартири, які видала влада, люди називають "листівками". Заїхати в нове житло до Нового року вони не сподіваються. Адже треба оформити документи на право власності, що триватиме два-три місяці, і ремонт. У новобудовах є лише голі стіни. На деяких сертифікатах не вказана навіть майбутня адреса.

"Люди розглядають теки з паперами. У більшості на обкладинці — зображення коричневої багатоповерхівки з балконами й сквером під вікнами. Це житловий комплекс "Кришталеві джерела", який будується поблизу метро "Теремки". Забудовник планує здати його в експлуатацію приблизно через два місяці. Декому пощастило більше — у ЖК "Лісова казка", що на Лісовому масиві, в експлуатацію вже здали кілька будинків. Решті знов треба почекати", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що чимало людей отримали дворівневі квартири. Вони заявили, що на ремонт знадобиться багато грошей. 

Додамо, 21 червня в десятиповерховому будинку на Позняках стався вибух. З-під завалів дістали тіла п’ятьох загиблих, решту мешканців евакуювали. Без житла, документів і особистих речей залишилися сорок родин. Президент одразу пообіцяв, що держава придбає для них нові квартири, але вони досі живуть у гуртожитку чи у родичів.

Нагадаємо, столична влада вирішила, що робити з будинком на Позняках, який постраждав від вибуху 21 червня. Постраждалий будинок на на вулиці Крушельницької, 1/5 знесуть. До цього там створять умови, щоб вже колишні мешканці змогли забрати свої речі.

Вийти в ефір