Останні новини

Без даху й підтримки влади: дощ заливає постраждалий від пожежі будинок на Софіївській Борщагівці

Дощ заливає постраждалий від пожежі будинок на Софіївській Борщагівці. Вогонь знищив 5 квартир та дах. Наразі для мешканців найголовніше - відремонтувати дах, а це - мінімум мільйон гривень.

Про це повідомляє мешканка будинку на сторінці у Facebook.

фото: Facebook

За словами мешканки будинку Іванни Потапової,  місце займання було у них за стіною.

"Нам зараз дуже потрібні кошти, щоб відремонтувати дах. Жахливо, що зараз дощі і тече усе парадне. Ми просимо допомогти з ремонтом даху, бо там небо видно... Але ніхто допомагати не хоче. Відремонтувати дах – це мінімум мільйон гривень", - каже Іванна.

фото: Facebook

Наразі постраждали від пожежі знімають квартири, або живуть у друзів або родичів.

"Безкоштовне житло влада нам не пропонувала. Правда, матеріальну допомогу пообіцяло село Софіївська Борщагівка - обіцяють 10 тисяч гривень. І Києво-Святошинський район - 20 тисяч", - уточнила жінка.

Місцева влада про відновлення нічого не казала. Для людей найголовніше – відремонтували дах.

Нагадаємо, 23 вересня у селі Софіївська Борщагівка палала житлова багатоповерхівка. Займання почалося близько п'ятої години ранку. Вогонь гасили понад 4 години. В результаті пожежі обгорів хлопчина.

Місцеві мешканці розповіли, що пожежники довго їхали, а потім почали працювати без сирен (замість того, щоб всіх розбудити), на парковці їх зустрів повний безлад - тому комусь вдарили машину. Було евакуйовано близько 100 жителів будинку , 263 квартири відключено від газопостачання.Вийти в ефір