Явка та порушення
Явка у Києві станом на 13:00
Явка у Києві станом на 13:00
16 %
Порушення у Києві станом на 14:00
Порушення у Києві станом на 14:00
226

Останні новини

Без медичних книжок та масок: продавці МАФів накинулись на кореспондента Kyiv Live в прямому ефірі

Kyiv Live вирішив перевірити стан МАФів біля метро Житомирська та наявність відповідної документації у продавців. Останні в свою чергу  накинулись на кореспондента та ледь не побили його.

Це відбулося в прямому ефірі телеканалу Kyiv Live.

У Києві щоденно збирають по 200-300 гривень із власників незареєстрованих магазинів. Про це розповів депутат Київради Микола Мірошниченко. За його словами, питання МАФів - це політична воля керівництва. За останній тиждень у Києві знесли 74 незаконні споруди. Однак їх прибирають, а на цьому місці з'являються нові.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/-oznyAGxHBY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Кореспондент Олександр Саюн перевірив МАфи поблизу метро Житомирська. Він просив показати продавців медичну книгу, адже за законом покупець має право це зробити. Однак документів у них не було, ба більше, деякі продавали без масок. Продавчині почали кричати й лаятись на кореспондента. Забороняли йому знімати. 

Нагадаємо, депутатів Київради хотіли оманою змусити проголосувати за програму соціально-економічного розвитку, яка передбачала виділення 387 млн грн. на Подільсько-Воскресенський міст. Депутатам не роздали на ознайомлення ні текст документу, ні додатки до нього. Таку інформацію озвучила депутат Київради Людмила Костенко. Саме вона вимагала пояснень щодо призначення цих коштів.

Вийти в ефір