Останні новини

Без ремонту, води та світла: мешканці зруйнованого вибухом будинку на Позняках скаржаться на нові квартири

Деякі кияни отримали квартиру аж в Биківні, хоча де-юре ЖК має київську адресу

Потерпілі від вибуху на Позняках отримали квартири, проте зі специфічними побутовими умовами. У деяких помешканнях є лише газ, а вода та електрика досі не проведені. Інші люди отримали двокімнатну квартиру, хоча на документах вона значиться як житло з трьома приміщеннями.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Вартові Еспресо.

Читайте також: Усі 40 родин, що постраждали від вибуху на Позняках, отримають нове житло

Уже за кілька днів після трагедії перші постраждалі отримали сертифікати на нові квартири. У першу чергу, ті, хто мали неповнолітніх дітей. Утім, не всі з них були задоволені новосіллям, зазначають Вартові.

"Кімнат дві. А ось це – відділ продажів нам на плані написав, що це – кухня-вітальня. Хоча це просто кухня", - поділилася з виданням Марина Писаненко.

У відділі продажів, скаржиться киянка, квартиру магічним чином перетворили у трикімнатну. Її сім'я побачила лише план помешкання, тоді як до самого житла їх не пустили. Проте жінка все-таки поселилася, хоча й досі не має права власності на нове "гніздечко". Утім, як повідомила Писаненко ЗМІ, перші платіжки вже почали надходити.

Родина була готова навіть доплатити за повноцінні три кімнати. Але у відділі продажів нібито відмовили:

и відмовляєтесь? Це не Володимир Зеленський вам дарує, це ми даруємо. Якщо ви відмовляєтесь, то пишіть відмову і до побачення!".

Саме житло ж, за словами постраждалої від вибуху на Позняках, потребує мінімум півроку ремонту. Місцевість поки без інфраструктури і до найближчого метро - півгодини пішки.

"Мої батьки отримали квартиру в Лісовій казці. Це село Биківня. Хоча, якимось чином, має київську адресу", - розповіла про долю інших потерпілих Писаненко. Зауважила вона також, що заселятися фактично нікуди - у будинку є лише газ, а ось про воду та електрику доводиться лише мріяти.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
01.03