Останні новини

Без ремонту пів століття: у Києві знесуть стару поліклініку

Київська міська рада шукатиме інвестора для будівництва медичного закладу в Дніпровському районі. На місці старої будівлі, яку не ремонтували пів століття, планують звести нову лікарню.

Про це зазначається у повідомленні пресслужби Київської міської ради.

Йдеться про будівництво нового медцентру з обов’язковою первинною ланкою на бульварі Ігоря Шамо, 15-А. Зараз тут знаходиться занедбана поліклініка. Її не ремонтували з 1965 року. Будівля не функціонує, відключені інженерні мережі, тепло-, водо- та електропостачання. Вона належить до комунальної власності та закріплена на праві господарського відання за КП "Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району м. Києва".

«За висновком фахівців, приміщення поліклініки зношене на 64 відсотки. Об’єкт перебуває в аварійному стані та непридатний для використання. Саме тому місто планує знести цю будівлю, а на її місці побудувати сучасний 4-поверховий медичний заклад, оснащений новітньою медичною технікою. До реалізації цього проєкту місто залучатиме інвесторів. Провести відповідний конкурс та всі підготовчі процедури має Київське інвестиційне агентство», - розповів депутат Київради Андрій Странніков.

Рішення підтримали 64 депутати.

Нагадаємо, у Маріїнському парку побудують дитячий майданчик з панелями, гойдалками й батутами. Там встановлюють спеціальне гумове покриття й вже встановили ігрові комплекси.

Вийти в ефір
31.10