Останні новини

Без зайвого сорому: на Бессарабці роми хотіли обікрасти журналістку Оперативного штабу Kyiv Live. Відео

На Бесарабці особи ромської національності полюють на гаманці та телефони. В середу у підземному переході три дівчини мало не обікрали журналістку Оперативного штабу Kyiv Live, після чого продовжили "полювання". Без зайвої скромності та сорому ромки полізли у кишеню ще одній перехожій, проте нашій журналістці Катерині Павловій знову ж таки вдалося відвернути злочин.

"Увійшла у переход і почула, як лізуть у мою сумку, в яку я поклала телефон кілька секунд назад. Я розвернулась і побачила трьох дівчат ромської національності: молодих, одна з них вагітна, добре вдягнуті, на перший погляд не схожі на крадійок. Вона просто витягнули з моєї сумки телефон і віддали його мені, бо я побачила, а сумка була розстібнута. Вони намагались його мені повернути типу - я його загубила сама", - розказала Катерина Павлова.

Журналістка, трохи оговтавшись, пішла за злодійками і знімала їх на камеру. Не соромлячись ні свідків, ні камери ромки побігли з перехожою та почали витягувати в неї з сумки телефон. Наша журналістка гукнула дівчині, що в неї крадуть, після чого злодійки показали непристойні жести та почали втікати. Момент злочину потрапив на відео.

Оперативний штаб Kyiv Live попереджує, що треба бути обережними, особливо у центрі міста. Крім того варто бути пильними та подалі ховати цінні речі.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/QiD5ZU_mfAQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, на Київщині 22 серпня молодик хотів зірвати золотий ланцюжок з шиї жінки. Після невдалої спроби втік на автівці та незабаром зловмисника піймали. Прикмети "крадія" жінка повідомила поліції, а також описала його машину.

Під час відпрацювання інформації поліцейські виявили авто та чоловіка схожого за описом. Ним виявився 34-річний киянин.

Вийти в ефір