Останні новини

Без Звєрєва та Бляхорчука: СБУ вважає, що "Хор Турецького" загрожує нацбезпеці України

Мінкульт не має повноважень вирішувати, кого включати до цього списку

Міністерство культури та інформаційної політики включило "Хор Турецького" до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці. До списку ансамбль потрапив за поданням СБУ. Подібні прохання може озвучувати ще Рада нацбезпеки та оборони і Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення. МКІП наголосило, що "рейтинг" поповнюється автоматично.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сайт МКІП.

хор турецького.jpg

Фото Wikipedia

Читайте також: СБУ оголосила підозру блогеру Шарію у державній зраді

"Хор Турецького" потрапив у перелік згідно з 15 статтею закону "Про кінематографію".

"Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах культури та мистецтв, оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, та забезпечує своєчасне його оновлення".

У лютому 2021 року СБУ написала листи про включення до списку громадян РФ Костянтина Кабанова, Павла Берднікова, Олексія Алєксандрова, Олега Бляхорчука, Михайла Кузнєцова, Ігоря Звєрєва, Михайла Турецького, Євгена Тулінова, Армена Григоряна, В’ячеслава Фреша, Євгена Кульміса та Бориса Горячева.

"Хор Турецького" -  музичний колектив під керівництвом народного артиста Росії Михайла Турецького. Основа концепції колективу — "живі" голоси. Артисти виконують композиції більш ніж десятьма мовами без фонограми, в тому числі — а капела. Десять вокалістів представляють всю палітру чоловічих співочих голосів.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
01.03