Останні новини

Сам собі кур'єр: сервіс доставки Glovo запустив нову функцію самовивозу

Тепер користувачі зможуть самостійно забирати замовлення з закладів

Сервіс кур'єрської доставки Glovo запустив нову функції самовивозу. Тепер користувачі зможуть замовляти їжу через мобільний додаток, але забирати її доведеться самим.

Про це повідомляє видання AIN з посиланням на пресслужбу компанії.

Фото - Facebook

Тепер користувачі сервісу можуть оформити замовлення і самостійно забрати його з обраного ресторану. Але, як зазначається, дана опція поки що працює в тестовому режимі, а активна вона наразі лише для 8% партнерів служби. В компанії додали, що з часом кількість закладів з можливістю самовивозу зросте до 90%.

Платити за доставку в разі вибору самовивозу не доведеться, тільки за обрані страви. Замовлення можна запланувати на будь-який час, а також оплатити його карткою в додатку.

"За словами Дмитра Расновского, генерального менеджера Glovo в Україні, опція самовивозу дозволить знизити кількість фізичних контактів між людьми в період пандемії. У свою чергу для бізнесів, це можливість збільшити приплив клієнтів і замовлень", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що до рейтингу найкращих 50 піцерій Європи потрапив заклад у Києві. Ресторан італійської кухні Positano посів 34 місце в рейтингу.

Вийти в ефір
16.01