Останні новини

Безкоштовно по всій території Україні: у столиці презентували інклюзивну книгу

24 вересня у Києві презентували інклюзивну книгу "Торкнути слова. Це можливо!". У книзі представлено авторів Рівненщини і України, які мають інвалідність різних нозологій, з метою поліпшення сприйняття громадськістю, подолання стереотипів та стимулювання суспільної цікавості до інклюзивного мистецтва.

Про це стало відомо з прес-конференції в УНІАН.

"Дана книга виконує роль культурного мосту для отримання тих можливостей, які були малодоступні для людей з інвалідністю. Проект полягає в тому, що твори авторів з інвалідністю доступні для всіх, бо одна книга видається у багатьох форматах: плоско друкований збільшений кегль, шрифт Брайля, аудіоформат МР3, формат DAISY", - зазначають організатори.

У книзі розміщено QR-код за, яким можна перейти на сайт де викладено дану книгу у текстовому форматі, аудіоформаті MP3 та форматі DAISY для прослуховування і завантаження, також на цій сторінці.

Книги будуть поширені безкоштовно по всій території України, в бібліотеки, які обслуговують читачів з порушеннями зору та незрячих. А також у школи та реабілітаційні центри, які опікуються дітьми з інвалідністю, у обласні універсальні бібліотеки, у обласні інклюзивно-ресурсні центри, також авторам даного видання.

Проект "Торкнутися слова. Це можливо!" реалізований Всеукраїнською громадською організацією людей з інвалідністю по зору "Генерація успішної дії" за фінансової підтримки Українського культурного фонду.

Нагадаємо, у галереї The Naked Room триває виставка фотографій Віктора Марущенка "Архів". Усі фотографії надруковані з оригінальних негативів методом прямого ручного друку. 

Вийти в ефір