Останні новини

"Бібліотека странних знаній": репер Курган заспівав у столичній Вернадці, щоб вона "вижила"

Курган виконував пісні із нового альбому у рамках проєкту Zmova

Відомий український репер Курган заспівав кілька своїх хітів у Національній бібліотеці імені Вернадського у рамках проєкту Zmova. Цей проєкт від культурної агенції kontrabass promo є серією музичних лайвів про старі культурні локації Києва, які зараз потребують фінансової та комунікаційної допомоги.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на Facebook-акаунт культурної агенції kontrabass promo.

Читайте також: У Києві відкрили безкоштовну виставку професійних фотографів

Перший такий сюжет знімали у Національному художньому музеї з гуртом Hyphen Dash, усього планують зробити чотири відео.

Євгеній Володченко, він же Жека із Курган & Агрегат, у відео виконав пісні зі свого альбому Бібліотека странних знаній та кілька нових треків. Сольна лірика артиста дуже вирізняється від творчості у реп-тріо. Він виходить із тем побутових насмішок і піднімає значно глибші філософські питання.

"Враховуючи сучасні інформаційні процеси, навряд чи коли-небудь вдасться повернути самим приміщенням бібліотек таку ж популярність, як раніше. Але чому не зробити ці красиві історичні приміщення культурними осередками? Можливо, вдасться почати саме з Вернадки", – говорить співавторка ідеї проєкту Катерина Войчук.

<iframe width="680" height="382" src="https://www.youtube.com/embed/WNGjoJR2BJM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
17.04