Останні новини

Білі та з блискітками: відомий дизайнер розповів, які кросівки варто придбати на осінь 2020

Український дизайнер Андре Тан поділився своїми порадами щодо вибору кросівок на осінь 2020. Модельєр пропонує звернути увагу на білі або різнокольорові моделі, а також не оминути різні аксесуари на взутті.

Своїми порадами Тан поділився в Instagram.

Білі кросівки

Раніше біле взуття одягали виключно з чимось світлим, а зараз носіть під одяг будь-якого стилю і кольору, радить дизайнер.

Не бійтеся кольору

Якщо доглядати за білим взуттям ліньки, то обов'язково спробуйте кросівки соковитого природного кольору: жовті, сині, помаранчеві, зелені, різнокольорові.

Кросівки в стилі 80-х

Багато брендів перевипустити свої "хіти" того часу. Поєднуйте їх з широкими джинсами і об'ємною сумкою. Також вдалою знахідкою будуть різнокольорові й в'язані шкарпетки.

Назад у майбутнє й не тільки "Coca-cola"

З'єднайте спорт, креатив, сучасний дизайн і отримайте щось нове і справді трендове, запевняє Тан.

Крім того, дизайнер пропонує не цуратися блискіток. стразів, ремінців, паєток - усе, що раніше вважалося несмаком, тепер міцно увійде в моду.

Нагадаємо, Співачка Солоха поділилась із барахольницею каналу Kyiv Live ексклюзивною річчю. Традиційно, цей подарунок може стати власністю когось із телеглядачів телеканалу, хто додзвониться під час прямого ефіру та доведе, що саме йому потрібна ця річ. А що саме подарувала зіркова гостя програми "Барахольники" - дивіться у нашому матеріалі.

Вийти в ефір