Останні новини

Білик, Сумська, Коляденко: українські зірки знялися оголеними у провокаційному фотопроєкті

Виставка соціально-провокаційного проєкту "Антиейджизм. Вік не має значення" від фотографа Trisha відбуватиметься у  київському просторі Dialog Hub з 9 вересня до 9 жовтня. Задля цієї ідеї у фотосесії в жанрі "ню" знялися українські селебріті, серед яких Ольга Сумська, Ірина Білик, Діма Коляденко, Монро, Василиса Фролова, дует Анна-Марія, Катя Бужинська, Анна Добриднєва та інші.

Виставка "Антиейджизм" складається із двох частин. Перша глава фотопроєкту була відзнята у лютому. Тоді в об'єктиві Trisha з'явилися дев'ять дівчат — група подруг "Стильні Метелики", як вони себе називають. Пізніше ідею підтримали українські селебріті, які також роздяглися для Trisha.

"Після виходу першої частини проєкту я почала отримувати десятки листів подяки від жінок 40-60+ років, і вони всі хотіли долучитися. Мій світ перевернувся, — ділиться Trisha. — Проєкт викликав резонанс, і тут же було прийнято рішення знімати другу частину з українськими знаменитостями. Такого роду фотозйомка — це вже вихід із зони комфорту, навіть для артистів. Це екстрим і виклик. Але завдяки сміливості і відкритості наших учасників все вийшло! Я вірю, що тепер ще більше людей звернуть увагу на цю проблему".

Що: фотовиставка "Антиейджизм".

Де: простір Dialog Hub (вул. Володимирська, 43).

Коли: 9 вересня - 9 жовтня.

Вхід вільний.

Нагадаємо, дівчина "холостяка" Макса Михайлюка розповіла історію їхнього знайомства. З її слів,їхній роман розпочався з того, що герой популярного телешоу запросив дівчину поїсти.

Вийти в ефір