Останні новини

Більше, ніж за Зеленського: стало відомо, хто обраний новим ректором КНУ

З січня 2009 року Володимир Бугров проректор з науково-педагогічної роботи КНУ.

Кандидат філософських наук і професор Володимир Бугров переміг на виборах ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка. За попередніми даними він набрав майже 75% голосів.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Telegram канал Студпарламенту КНУ

Читайте також: Українці можуть отримувати пенсію від 10 тисяч гривень

 "Володимир Бугров переміг на виборах ректора університету з результатами 74,31% від явки виборців", – йдеться в повідомленні.

бугров кну.jpg

фото: ukranews

Перші вибори відбулися у КНУ 25 листопада 2020 року. Однак у першому турі жоден із десяти кандидатів не набрав необхідної кількості голосів. У другий тур 4 грудня пройшли проректор з науково-педагогічної роботи КНУ Володимир Бугров та директор науково-навчального інституту “Інституту геології” КНУ Сергій Вижва. Тоді жоден з кандидатів не набрав необхідної кількості голосів, тому вибори вирішили провести знову.

Перший тур нових виборів відбувся 17 березня. За посаду ректора змагались 6 кандидатів: доктор психологічних наук, професор Сергій Болтівець, кандидат філософських наук, професор Володимир Бугров, доктор геологічних наук, професор Сергій Вижва, доктор історичних наук, професор Володимир Литвин, а також доктор економічних наук, професор Олександр Рожко та доктор соціологічних наук, доцент Ірина Чудовська. 

У другий тур пройшли Володимир Бугров (44,04%) та Олександр Рожко (15,2%). Голосування тривало з 09:00 до 15:00. Явка станом на 15:30 склала 63%.

Нагадаємо:

  •  На балконі гуртожитку №17 Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився прапор ЛГБТ спільноти. Користувачі соцмережі, щойно побачивши цю світлину, поділилися на два табори: опонентів та співпереживаючих.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
15.04