Останні новини

Більше не AstraZenecа: британська фармкомпанія перейменувала вакцину від COVID-19

Оксфордська вакцина тепер носитиме назву Vaxzevria.

Британська фармацевтична компанія змінила назву відомої вакцини від коронавірусу  AstraZenecа. Європейське агентство з лікарських засобів EMA схвалила  перейменування препарату 26 березня.

Про це повідмоляє Kyiv Live з посиланням на відповідний документ EMA та портал Агентства медичних продуктів Швеції.

Читайте також: У Києві від коронавірусу померли батьки 12 дітей: за тиждень стали сиротами

Зазначається, що перейменування не потягне за собою інших змін. Водночас шведське Агентство попереджає фахівців з вакцинації, що інформація про продукт, його маркування і упаковка можуть виглядати інакше.

Снимок.JPG

Оновлення щодо інформації про вакцину. Знімок екрану

Нагадаємо: 

  • 16 березня європейські країни почали відмовлятись від вакцини AstraZeneca через смертельні ускладнення. Німеччина, Франція, Італія та Іспанія вслід за іншими європейськими країнами призупинили використання вакцини AstraZeneca через повідомлення про утворення тромбів у деяких щеплених пацієнтів. 
  • У міжнародних організація охорони здоров'я не знайшли доказів зв'язку між вакцинацією проти COVID-19 препаратом AstraZeneca та рідкісними тромбозами. Після висновків регулятора ЄС щодо безпечності вакцини від коронавірусу у країнах Європи поновили щеплення з 19 березня. 
  • Європейське агентство з лікарських засобів та Всесвітня організація охорони здоров'я також заперечили зв’язок “рідкісного тромбозу мозкових вен” та препарату.
  • Канада з 29 березня призупинила використання вакцини проти коронавірусу виробництва компанії Oxford-AstraZeneca для людей віком до 55 років. Причиною такого рішення стало повідомлення про вірогідність виникнення тромбів, переважно у молодих жінок.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
15.04