Останні новини

"Більше ніж у 2014-му": США зробили важливу заяву щодо військ РФ на кордоні з Україною

У Пентагоні вважають, що такая концентрація військових сил РФ на українському кордоні нарощується не для самооборони.

Представник Пентагону Джон Кірбі заявив, що концентрація військ Росії на українському кордоні більша, ніж у 2014 році. Однак називати конкретну кількість солдатів у Пентагоні відмовились.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сайт Міноборони США.

Читайте також: В ОРДЛО бойовик стріляв у 15-річну дівчину,— розвідка

"Я не збираюся називати конкретні числа військових формувань з точки зору нарощування Росії. Ми продовжуємо спостерігати за цим накопиченням. Це стосується нас, і ми закликаємо Росію пояснити свої наміри. Ми не вважаємо, що це накопичення сприяє безпеці та стабільності вздовж кордону з Україною, і, звичайно, не в окупованому Криму", — заявив Кірбі.

За його словами, росіяни заявляли, що мета концентрації військ — це "тренування", але для США не очевидно, що мета полягає саме в цьому.

"Це найбільше нарощування сил з 2014 року, яке призвело до порушення суверенітету і територіальної цілісності України. Воно точно більше, ніж у 2014 році. Ми продовжуємо бачити це нарощування. Як і раніше, це дуже серйозно нас турбує", - заявив Кірбі.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05