Останні новини

Більшість туристів навіть не підозрюють: топ правил у ОАЕ, які краще не порушувати

У ОАЕ не можна проявляти почуття до свого партнера при інших

Нещодавно у Об'єднаних Арабських Еміратах стався скандал через порушення певних правил: 12 дівчат позували оголеними на балконі одного з готелів. Окрім того, що правопорушниці мають виплатити штраф, вони будуть депортовані з міста.

Яких правил слід дотримуватися у ОАЕ, щоб не потрапити у халепу, розповідає Kyiv Live.

Читайте також: брат правопорушниці з Дубаї прокоментував ситуацію

1.) У метро, ​​автобусах і таксі Дубаї заборонено їсти та пити, адже це загрожує великим штрафом. Також не можна сідати на коліна до іншої людини (навіть якщо це ваш знайомий) - така поведінка вважається некоректною.

2.) Незважаючи на те, що в Дубаї немає законів, що зобов'язують іноземок покривати голову та носити закриті наряди, експерти радять одягатися скромно. Тим самим ви покажете, що поважаєте моральні норми країни.

pexels-photo-4911252.jpeg

3.) Важливо пам'ятати, що у ОАЕ не можна проявляти почуття до свого партнера при інших людях. Поцілунки та обійми можуть каратися арештом від декількох днів до півроку. А одностатеві стосунки в Дубаї взагалі заборонені.

4.) Ознакою поганого тону вважається куріння на вулиці і в громадських місцях. Для цього заняття по всій країні є безліч спеціальних зон. Також не рекомендується голосно розмовляти по телефону.

pexels-photo-5538625.jpeg

5.) У Об'єднаних Арабських Еміратах є правила для туристів, згідно з якими не можна фотографувати мечеті та людей без їх згоди. Виходячи з цих правил, можна допустити, що використовувати мат, битися або показувати непристойні жести тут теж не можна.

pexels-photo-1537086.jpeg

6.) У ОАЕ навіть за вживання наркотиків Вас можуть посадити на кілька років з депортацією. Щодо випивки тут обмеження теж є, хоча й не такі суворі. Зазначається, що пити алкоголь на вулицях або в громадських місцях не можна, але робити це у барі, клубі або своєму номері вам ніхто не заборонить.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
14.04