Останні новини

Більшість українців підтримують жорсткий карантин, однак проти загальнонаціонального локдауну - опитування

Соціологи провели опитування щодо ставлення українців до карантину.

Більшість українців підтримують введення жорсткого карантину в разі зростання рівня захворюваності на коронавірус. В кінці березня, коли щоденна статистика стрімко погіршується, кількість таких громадян значно зросла, у порівнянні з початком місяця.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

Читайте також: В Україну прибула перша партія китайської вакцини проти коронавірусу. Фото, відео

В кінці березня 2021 року 61% українців підтримують введення жорсткого карантин , а 37% - проти. На початку місяці прихильників було менше - 56%.

Проте з загальнонаціональний локдаун підтримують лише чверть українців — 26% , а 68% за введення жорсткого карантину лише в регіонах, де ситуація з захворюваністю небезпечна.

Серед опитаних 22% українців вважають, що рівень захворюваності коронавірусом  не змінився, а 5% кажуть, що він знизився. Решта, 68%, погоджуються з тим, що кількість хворих зростає.

Опитування проведено Соціологічною групою "Рейтинг" 23-24 березня 2021 року серед 2500 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій Метод опитування: CATI (computer-assistedtelephoneinterviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%.

1_4418.jpg

61% українців підтримують введення жорсткого карантин , а 37% - проти. Знімок екрану

Нагадаємо:

  • Більше, ніж 70% українців вважають COVID-19 "штучно створеним вірусом".
  • Україна продовжує співпрацю з виробником індійської вакцини Covishield, компанією Astra Zeneca. Проте затримки із постачанням чергової партії можливі.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
11.04