Останні новини

Більшість "за": Верховна Рада розблокувала велику приватизацію

Фонд державного майна планує отримати від приватизації 12 млрд грн.

Сьогодні, 30 березня, Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт №4543 "Про внесення зміни до розділу V "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" щодо приватизації об'єктів великої приватизації". За розблокування великої приватизації проголосували 257 народних депутатів.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Які об’єкти передадуть інвесторам першими у рамках "великої приватизації"

Прийнятим законопроєктом скасовується заборона на проведення аукціонів з великої приватизації, яка була встановлена у 2020 році у зв’язку з пандемією коронавірусу.

4 лютого 2021 року парламент у першому читанні підтримав проєет закону №4543. У поточному році Фонд державного майна планує отримати від приватизації 12 млрд грн.

Нагадаємо:

  • Першими на велику приватизацію підуть Об’єднана гірничо-хімічна компанія, завод “Більшовик”, готель “Президент Готель” та 6 державних обленерго. Взагалі на приватизацію повинні віддати близько 1000 підприємств.
  • Уряд ухвалив законопроєкт, яким запропоновано розблокувати "Велику приватизацію" у 2021 році. Кабмін пропонує ВР зняти обмеження для продажу низки об'єктів по Україні.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
15.04