Останні новини

BioNTech до вересня випробує вакцину від COVID-19 на немовлятах

У компанії також анонсували появу піґулок до кінця року.

У німецькій компанії BioNTech до вересня планують оприлюднити результати випробування вакцини від коронавірусу на немовлятах віком від шести місяців. Також протестують препарат на дітях до 5 років, а в липні – дітях від 5 до 12 років. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Spiegel.

Читайте також: Київ виходить з локдауну з 1 травня

За словами представників компанії, наразі BioNTech і Pfizer очікують від американського регулятора схвалення екстреного використання їхньої вакцини від коронавірусу у дітей від 12 до 15 років. На сьогодні використання COVID-препарату компаній авторизовано для дорослих віком від 16 років.

"Якщо все буде добре, то, як тільки ми опрацюємо дані досліджень - зможемо подавати вакцину на схвалення для використання дітьми всіх вікових груп", - заявив виконавчий директор компанії BioNTech Угур Шахін.

Дітки.jpg

Фото: Gregor Fischer/dpa

Додамо, американська фармацевтична компанія Pfizer Inc. працює над розробкою пігулок від коронавірусу: там анонсували, що нові ліки з'являться до кінця цього року.

Ліки, над якими працює Pfizer, є частиною класу препаратів, які називають інгібіторами протеази. Такі інгібітори також застосовуються для лікування ВІЛ та гепатиту C.

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05