Останні новини

Бив та “вкривав” нецензурною лайкою: у Києві судитимуть чоловіка, який ображав онкохвору матір і родину

Прокуратура направила на розгляд суду справу 33-річного киянина, який систематично вчиняв фізичне та психологічне насильство відносно совїй родини. Чоловік ніде не працює та зловживає алкоголем.

Про це повідомляє Прокуратура міста Києва.

Під час досудового розслідування було доведено, що підозрюваний умисно та систематично ображав свою 54-ріну матір, 49-річну тітку та 75-річну бабусю. Чоловік залякував, принижував та застосовував фізичну силу до жінок.

Повідомляється, що матір кривдника онкохвора, а сам чоловік ніде не працює, проживає у неї та зловживає алкоголем.

Протягом останніх 4 місяців на кривдника тричі складали адміністративні протоколи, проте це не дало своїх результатів. Тепер йому загрожуює покарання у вигляді громадських робіт або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

Нагадаємо, 2 вересня о 4-30 біля одного з будинків на вул. Богдана Хмельницького під час конфлікту невідомий побив екс-депутата "Слуги народу" Антона Полякова. Депутат самостійно звернувся до травмпункту. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом умисного легкого тілесного пошкодження.Вийти в ефір