Останні новини

Бізнес "порадували" пільгами: що придумали в Київраді для підприємців на час карантину

Для підприємців передбачили навіть покращені кредитні умови.

На час карантину депутати Київради підтримали розширення переліку пільг для малого та середнього бізнесу, а саме пайової участі, оренди приміщень та розміщення реклами. Також водіям дозволили безкоштовно паркуватся на майданчиках “Київтранспарксервісу”.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу КМДА.

Читайте також: Як пандемія вплинула на великі світові компанії

На період дії карантинних обмежень буде зменшено розмір пайової участі власникам майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства, зокрема – відкритих “літніх” майданчиків. Він становитиме 1 гривню, незалежно від визначеного у договорах розміру пайової участі. 

Для власників об’єктів сезонної та пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі розмір внеску залишатиметься 50 % від розміру пайової участі, визначеного у договорах.

Також з’являться пільги на розміщення засобів зовнішньої реклами та реклами на транспорті комунальної форми власності. Так, плата становитиме 50 % від визначеної у договорі. Крім того, для водіїв, які пересуваються столицею, на період дії карантинних обмежень скасовано плату за користування паркувальними майданчиками "Київтранспарксервісу".

На період дії карантину фінансово-кредитна підтримка від міста для бізнесу збільшується з 50 % до 99 % від суми відсотків за кредитними договорами підприємців. Це означає, що підприємці зможуть отримати кредити усього під 0,01 %. А у результаті розширення переліку буде збільшено допомогу бізнесу з 9 млн грн до 50 млн грн прямих видатків із бюджету.

Для представників бізнесу, які орендують майно територіальної громади міста Києва, але не можуть продовжити ведення діяльності, розмір орендної плати залишатиметься у розмірі 1 гривня, незалежно від умов договору. 

"У випадку продовження діяльності, плата за оренду комунального майна становитиме 50 % від визначеної суми у договорі. Тобто незалежно від того, працює бізнес чи ні – в обох випадках діють пільги", – додали в адміністрації.

Нагадаємо:

  • Через локдаун, який запроваджують одна за одною області України, може значно погіршитись ситуація на ринку праці. Однак частину вакансій обмеження навпаки простимулюють.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
23.04