Останні новини

Бізнес-центри у Києві: до кінця року їх відкриється аж 17

До кінця 2020 року до введення в експлуатацію готується 17 бізнес-центрів. Їхня загальна орендна площа становить понад 178 000 м².

Велика частина з них вийде на ринок уже з низьким рівнем вакантності, тобто значною мірою заповнені. Про це йдеться в огляді ринку від Colliers International за I півріччя 2020-го, передає UBR.

Є версія, що відкриття частини об'єктів може буде перенесено на 2021 рік. Очікується збільшення кількості угод з перегляду поточних орендних умов.

У першому півріччі було відкрито 7 офісних центрів. Таким чином, загальна пропозиція офісних приміщень в Києві досягла позначки понад 2,06 млн кв.м.

Реальний обсяг введених в експлуатацію нових площ може бути нижче на 20-40% від запланованого, з огляду на ймовірність поглиблення кризи. Але на тих об'єктах, де готовність до карантину перевищувала 40%, триває будівництво відповідно до запланованих термінів введення в експлуатацію.

Об'єкти, які перебували на початковій стадії або на етапі проектування, можуть відкритися пізніше. Враховуючи економічну невизначеність, девелопери переглядають терміни відкриття бізнес-центрів.

Щодо попиту на нерухомість, за перші півроку  найбільшу частку в загальній структурі мав ІТ-сектор - 53%, або 21 тис.кв.м.

Нагадаємо, аеропорт "Бориспіль" перебуває під загрозою банкрутства.


Вийти в ефір