Останні новини

Бізнес зможе отримати позики від держави на 100 млн доларів: Кабмін затвердив програму

Проєкт розробили спільно з МБРР.

Малий та середній бізнес зможе отримати пільгове кредитування на загальну суму в 100 мільйонів доларів в межах кредитної програми Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Міністерства фінансів.

Читайте також: Як отримати карантинні виплати і в чому головна проблема

19 квітня 2021 року Кабмін прийняв постанову про "Деякі питання реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку інвестиційного проєкту "Додаткове фінансування для протидії COVID-19 в рамках Проєкту доступу до довготермінового фінансування".

"Проєктом передбачено залучення кредиту від МБРР в розмірі 100 млн дол. США для надання експортоорієнтованим малим та середнім підприємствам доступу до довготермінового фінансування", - йдеться у повідомленні.

Завдяки кредитній програмі, відбуватиметься нарощення експортного потенціалу, для стимулювання росту ВВП України в умовах падіння економічної активності у світі, спричиненого пандемією коронавірусу. У міністерстві вважають, що проєкт доступу до довготермінового фінансування матиме позитивний вплив на розвиток експортоорієнтованих малих та середніх підприємств, розширення виробничих потужностей реального сектора, сприятиме збереженню існуючих та створенню нових робочих місць, особливо в контексті подолання наслідків кризи.

Нагадаємо:

  • На порталі "Дія" розпочалась реєстрація заявок на отримання допомоги від держави для фізичних осіб-підприємців та їх працівників, які перебувають у "червоних" карантинних зонах. За день заявки подали близько 100 тисяч осіб.
  • Держава виплатить по 8 тис. гривень ФОПам та найманим працівникам тих бізнесів, які підпали під обмеження червоних зон. Інші виплати підприємцям мають забезпечити місцеві бюджети.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
17.05