Останні новини

Бізнесменів штрафують, пасажирам-порушникам видають маски: як працює поліція на карантині

Як працюють столичні правоохоронці у "карантин вихідного дня"

Поліція Києва показала, як правоохоронці штрафують підприємців за порушення "карантину вихідного дня". Також відсьогодні столичні патрульні стежать і за тим, чи вдягають кияни маски у громадських місцях.

Відео опубліковане на сторінці Поліція Києва у Facebook. 

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FUA.KyivPolice%2Fvideos%2F114167240398090%2F&show_text=false&width=560" width="560" height="314" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Цікаво, що у випадку порушення "маскового режиму", поліцейські спочатку проводять "профілактичну бесіду", до того ж, можуть надати таким людям одноразові маски.

Нагадаємо, з14 листопада в Україні почав діяти “карантин вихідного дня”. Так, у суботу та неділю в Україні працюватимуть лише аптеки, продуктові магазини та АЗС. А з 21 листопада набрав чинності закон про штрафи за відсутність масок. Українці муситимуть заплатити від 170 до 255 гривень, при відсутності або неправильному використанні засобів індивідуального захисту. Голова Національної поліції Ігор Клименко заявив, що поліція працюватиме превентивно.

Вийти в ефір
16.05