Останні новини

Борги за квартиру, садочок сина і купа кредиторів: Сєдокова розповіла, як її обдурила помічниця

Відома співачка, екс-учасниця популярного гурту ВІАгра Анна Сєдокова шокувала розповіддю про аферистку зі свого близького оточення. Артистка повідомила, що через колишню помічницю нажила безліч боргів і кредиторів, які вимагають від неї повернути гроші.

Про це Сєдокова написала в Instagram. До посту Анна додала селфі в захисній масці, закриваючи долонею половину обличчя.

У публікації артистка зізналась, що її колишня хатня помічниця Анастасія стала жертвою ігроманії і через це регулярно дурила свою роботодавицю. За словами Анни, спочатку дівчина позичала в неї гроші на лікування родичів, а згодом почала дурити знайомих артистки.

"Онлайн казино зло. Але люди зліші, і саме вони натискають кнопки. ⠀

Історія про те, як моя помічниця Настя, людина яка більше 3 років була ближче мені ніж сестра, людина, яку я вважала своєю сім'єю, людина яка спала в моєму ліжку і обіймала протягом трьох років моїх дітей, стала злодійкою і скотилася на дно, глибше якого я навіть не уявляла.

Почалися недоплати. Там забула, там не відповідають. Зворотні гроші не приходили.

Потім у її мами була операція. На колінах. Мама не могла ходити і вона більше не могла на це дивитися. Це мав бути борг на операцію. В якийсь момент у господині нашої квартири помер родич і вона попросила вперед оплату. Звісно. Ми всі розуміємо", - написала Сєдокова.

Тож, підсумовуючи, Сєдокова розповіла, що тепер має суттєвий борг за квартиру, за садочок сина, а всі обдурені Настею знайомі жадають повернути свої гроші.

"За ці півроку Настя позичила гроші у всіх наших знайомих і людей, з якими я якось перетиналася. На операцію

Мамі. На іпотеку Мамі. На мого візажиста, на гроші на документи. Вона позичала - і люди віддавали їй останнє, обмежуючи своїх дітей.

Тому що добрі. Тому, що вірили. Сьогодні я живу в квартирі, за яку не платили з квітня. Мій син ходить в неоплачений садочок. І кожен, хто набирає мене, абсолютно кожен позичав їй гроші і чекає їх. Але жоден не сказав мені це. Ніхто мене не попередив.

Як !!! Як !!! Кнопка в телефоні може зруйнувати твоє успішне життя ?? Як ??? Навіщо ??? Обманювати всіх і говорити, що людям потрібна операція і вони помирають ??? Заради чого ???

Я не знаю, що мені робити. Але якщо хтось, хто натискає зараз цю кнопку, думаючи, що може виграти, зараз читає це. Все в ваших руках. Не кидайте своє життя напризволяще так, як це зробила це моя близька людина", - написала Анна Сєдокова.

Раніше ми писали, що у столиці оголосили підозру організатору злочину з вимаганням 5 млн доларів. Підозрюваний разом зі спільником вимагав цю суму у колишнього голови київського банку як гарантію нескасування кредитних угод клієнтів установи та нестворення зайвих проблем.

Вийти в ефір