Останні новини

Босоніжки, пасок та сумка: що підготувала Барахольниця Kyiv Live сьогодні

Речі глядачам подарувала киянка Ірина

Сьогодні, 8 жовтня, барахольниця Kyiv Live Інна Гелевера зібрала для киян дуже багато цікавих та корисних речей. Зокрема киянка Ірина вирішила віддати глядачкам телеканалу дві пари брюк, светр, сукню, босоніжки та пасок.

В ефірі телеканалу Kyiv Live барахольниця поспілкувалась з першою власницею предметів гардеробу.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/lwOaNC57YZ0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Киянка Ірина показала декоровані власноруч тарілки. Жінка розмалювала посуд щоб прикрасити свій інтер’єр. Кожна з них виконана у власній кольоровій гамі та з ексклюзивними візерунками.

Речі, які Ірина не носить, вона спочатку роздає знайомим, виносить у пункти прийому. 

“Я знаходжу собі нові речі, але місця в шафі не вистачає і я починаю звільняти його від більш старих речей”, - розповіла Ірина.

Рубриці “Барахолка” вона подарувала бавовняні штани розміру S, яскравий плетений пасок, теплу кофту розміру S, кюлоти розміру S чорного кольору, трикотажна сукня, босоніжки на шпильці 37 розміру та сумку-шоппер коричневого кольору.

Нагадаємо, усі ці речі ви можете виграти, зателефонувавши до прямого ефіру телеканалу Kyiv Live о 18-40. Розкажіть, чому саме ви маєте забрати предмет одягу та отримайте його у подарунок.

Вийти в ефір
18.05