Останні новини

Ботсад Гришка рясно вкрили різнокольорові троянди. Яскраві фото

У ботанічному саду імені Гришка, що на Печерську, цвіте так званий "Трояндовий струмок". Це - окрема експозиція із троянд розміщена окремо від розарію – під сакурами.

Про це повідомили у Національному ботанічному саду.

Колекція ґрунтопокривних троянд у саду нараховує 78 сортів. Окрему експозицію "Трояндовий струмок" було створено під сакурами у 2011 році.

У ботсаду «розлився» килим із яскравих троянд

Ці троянди найпростіші в догляді з усіх культурних видів і сортів. Вони добре прикрасять як широкі паркові простори, так і затишні прибудинкові ділянки. Крім того, ці рослини утворюють квітучий та запашний живий килим без особливих зусиль з боку садівників.Чудове тло для квіток утворює дрібне глянцеве, теж дуже рясне листя, провідомляє сад.

Цвітуть ці рослини кількома хвилями за сезон, а деякі – безперервно.

Троянда "Мейджик Мейділенд" дивує ароматом конвалії та фрезії. Цікаво, що деякі садоводи розводять ці види троянд через те, що вони "глушать" бур’яни.Сорт Prodygy Ecarlate – кущі з дугастими пагонами, які вкриті великими ефектними, яскравими червоними квітами, які відразу привертають увагу суцвіттями. 

У цих троянд гарне навіть листя – велике темно-зелене. Декоративно виглядають і великі, яскраво-помаранчеві плоди, зібрані в грона.

Розарій НБС закладено в 1948 році, є найбільшим в Україні Загальна площа експозиційної частини Вервиці становить 3,5 га, розсадника - 0,5 га. В експозиції представлено 23 види шипшини і 150 сортів найбільш перспективних садових груп троянд: чайно-гібридних, витких, грунтопокривних, флорибунда, мініатюрних, паркових, грандифлора, поліанта.

Нагадаємо, Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник поступово відновлюється після масштабних пожеж в квітні 2020 року.

Вийти в ефір