Останні новини

Брали хабарі за посвідчення: столична поліція викрила схему вимагання грошей у Держслужбі морського та річкового транспорту

Працівник повідомляв слухачам, що успішна здача іспитів можлива лише при наданні хабарів

Київська поліція затримала посадову особу Державної служби морського та річкового транспорту України. Працівник вимагав хабарі у людей, які приходили до навчальних груп школи.

Про це повідомила Київська міська прокуратура.

Посадові особи Державної служби морського та річкового транспорту України, залучивши до протиправної кампанії представників приватних компаній, що здійснюють діяльність по навчанню судноводіїв маломірних суден, організували схему одержання хабарів за здачу іспитів та видачу посвідчень судноводія.

Працівник школи під час здійснення набору в навчальні групи повідомляв слухачам, що успішна здача іспитів можлива лише при наданні неправомірної вигоди на адресу службових осіб Державної служби морського та річкового транспорту України. У разі відмови надавати неправомірну вигоду, іспит скласти буде неможливо.

Нагадаємо, у Києві винесли вирок раніше судимому 35-річному мешканцю Рівненської області за фактрм крадіжки. Чоловік викрав 60 тис. доларів США, 20 тис. Євро, 700 тис. гривень та інші цінні речі з квартири.

Теги:
Вийти в ефір
22.01