Останні новини

Брати-близнюки переплили Дніпро за годину. Фото

8 серпня відбувся традиційний заплив "Дніпро Ревучий - 2020". Найкращий результат показали брати-близнюки із Києва.

Про це повідомляє видання "Моя Київщина".

Усі охочі перепливали річку Дніпро у районі Переяслава. Захід проводиться вп'яте. 32 плавці з Переяславщини, Києва, Кременчука, Баришівки, Обухова долали дистанції 10 і 3 км з правого берега – на лівий.

Фото: Переяслав.City

Стартували учасники з Трахтемирівського півострова. 27 плавців здолали дистанцію – три кілометри. П’ятеро – десять кілометрів. Стартували учасники з Трахтемирівського півострова. 27 плавців здолали дистанцію три кілометри. П'ятеро – десять кілометрів. Фінішували біля затопленої Іллінської церкви в Циблях. Наймолодших учасником запливу був 10-річний Олексій Якименко Із Переяслава.

Фото: Переяслав.City

Найкращий результат на дистанції у три кілометри показав киянин Андрій Васильєв – 1 година і дві хвилини. Це його третя перемога в запливі "Дніпро Ревучий".

Фото: Переяслав.City

Найкращий результат на дистанції у три кілометри показав киянин Андрій Васильєв – 1 година і дві хвилини. Це його третя перемога в запливі “Дніпро Ревучий”. Другим фінішував його брат-близнюк Володимир Васильєв -1 година і 17 хвилин.

Фото: Переяслав.City

Третім дістався берега переяславець Ігор Яковенко - 1 година і 27 хвилин. Найкращий результат серед жінок і четвертий у загальному заліку показала киянка Наталія Пирогова - 1 година і 31 хвилина. Це її дебют у запливі на відкритій воді.

Нагадаємо, хорватський захисник Йосип Піварич подякував київському "Динамо" за три роки, які він провів в українському клубі.
Теги:
Вийти в ефір