Останні новини

Брендова коробка йшла в іншій посилці: митники вилучили хрестик з майже 300 діамантами й рубінами, який прямував як біжутерія

Незадекларовану прикрасу вилучили

Київські митники вилучили дорогоцінний хрестик бренду Theo Fennell, оздоблений трьома сотнями діамантів та рубінів. Посилка, у якій мала б бути вживана біжутерія, прямувала з Великобританії до Одеси.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Київської митниці.

хрестик.jpg

Джерело: Київська митниця

Читайте також: СБУ попередила незаконну передачу 455 українських суден і барж "Дунайського пароплавства" угорській компанії

В експрес-відправленні, яке прямувало з англійського графства Кент до української Одеси, згідно з декларацією, мала знаходитися "вживана біжутерія" вартістю 57 англійських фунтів стерлінгів.

З огляду на наявність логотипу на виробі, митники засумнівались в тому, що виявлена прикраса лише імітація коштовності. Тому її відправили на експертизу.

Як встановили фахівці Державного гемологічного центру, дана прикраса містить 100 діамантів та 186 рубінів. Коштує цей витвір ювелірної майстерності 4200 англійських фунтів стерлінгів, тобто вартість коштовності аж в сімдесят три рази перевищує заявлені 57 фунтів стерлінгів.

Ювелірну прикрасу класу люкс вартістю майже 160 тисяч гривень вилучили та склали протокол про порушення митних правил.

Митники зазначають, що прикраса знаходилась в простій коробочці без розпізнавальних знаків, а брендовий футляр прямував окремим відправленням на адресу цього ж отримувача.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
17.04