Останні новини

Британський лицар створив перший космічний літак

Річард Бренсон планує організувати політ до космосу

Американська компанія Virgin Galactic, що планує організовувати туристичні суборбітальні космічні польоти, презентувала свій новий дзеркальний космічний літак третього покоління. Він має назву VSS Imagine.

Про це повідомляє Kyiv Live посилаючись на Daily Mail.

Читайте також: Науковці створили перший синтетичний організм

Випробування літака почнуться вже в травні цього року. У першому польоті до краю космосу, який відбудеться влітку, буде брати участь Річард Бренсон - засновник компанії Virgin Galactic.

Зараз Річарду 70 років, але, не зважаючи на вік, він не збирається відмовлятися від польоту. Новий літак став більш модульним в порівнянні з попередніми версіями, що дозволяє збільшити темпи розвитку і кількість польотів.

Та перш ніж сер Річард відправиться до космосу, заплановано провести ще два випробувальні польоти. В першому будуть брати участь самі пілоти, а у другому - весь екіпаж.

Інформації відносно вартості самого літака або квитків поки немає, але кажуть, що на розробку другої версії літака SpaceShipTwo було витрачено приблизно 400 мільйонів доларів.

До речі, Річард Бренсон також має титул лицаря-бакалавра - в британській системі нагород і почесних звань титул людини, що присвячена монархом в лицарі, але не входить в організовані лицарські ордени Сполученого Королівства.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04