Останні новини

Буде бібліотека та домашній кінотеатр: у Києві відкривають постійний нічний притулок для бездомних

Поки що у притулку зможуть прийняти лише 4 безхатьків

У Києві відкривають постійний нічний притулок для бездомних. У невеликому приміщенні зможуть прилаштувати чотирьох людей, проте організація зазначає, що воно є тимчасовим, адже благодійники прагнуть допомогти якомога більше знедоленим.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на допис у Facebook громадської організації "Молодь за мир".

Читайте також: Біля заводу Ріхерта на Подолі побудують новий ЖКпритулок.jpg

У Києві відкривають постійний нічний притулок для бездомних. Фото: Facebook

Зазначається, що волонтери орендували приміщення у центрі столиці, неподалік від вокзалу та незабаром почнуть приймати там людей на ніч. Додають, що враховуючи маленьку площу приміщення, відповідно до антиковідних норм, зможуть прийняти там поки лише чотирьох людей.

Першим мешканцем притулку стане 60-річний пан Ігор, колишній вчитель історії та директор школи. Благодійники розповідають, що його історії ще не знають, він сам зазначає, що ділитися дуже боляче. Підкреслюють, що Ігор дуже спокійний, скромний та приємний. Розповідає, що кожного ранку йде на літургію, а після цього - до самого вечора - у пошуках їжі. Він не має документів та має серйозні проблеми зі здоров'ям.

До притулку нужденні зможуть прийти увечері, прийняти душ, випрати речі, повечеряти, відпочити, виспатись на зручному ліжку та поснідати вранці. До слова, у приміщенні планують організувати бібліотеку та навіть перегляд фільмів. Увесь час у будинку буде адміністратор.

Волонтери підкреслюють, що це місце є тимчасовим. Вони прагнуть розв'язати проблеми безхатьків та підшукати їм постійний дім.

"Ми просимо вас про щомісячне пожертвування на будь-яку зручну для вас суму. Щомісячне – щоб ми могли планувати свою роботу і знали, які ресурси у нас є",- написали благодійники.

Аби допомогти організації та допомогти знедоленим перейдіть за посиланням.

ГО "Молодь за мир" - це всесвітній рух молодих людей, створений всередині Спільноти святого Егідія. Вони допомагають бездомним та бідним людям, котрих бачать на вулиці, навідують стареньких у будинках для літніх людей, влаштовують для них свята, походи у музеї та на пікніки, мають художню майстерню з людьми з інвалідністю тощо.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05