Останні новини

Будинок Крістера: у мережі поділилися архівним фото зруйнованої пам’ятки

Ще 10 років тому на Вітряних Горах у Подільському районі можна було побачити залишки історії. За кілька років пам’ятку було втрачено, а на її місці залишилися руїни, які мало чим нагадують той стародавній будиночок.

Архівними фото поділився у Facebook паблік "Клуб Корінного Киянина".

"В 1880-х роках у Києві налічувалось близько 20 000 дерев`янних садиб і лише 3 000 кам`яних. Саме дерев`янні будиночки становили обличчя нашого міста. На жаль, нині від дерев`яних будиночків залишились одиниці…Щоб зберегти спогад про минуле, ці будиночки потрібно берегти та реставрувати. Прикладом може бути будиночок розташований за адресою Андріївський узвіз, 19. Його від реставрували і нині він є окрасою вулиці. Але, на жаль, це швидше щасливий вийняток…" - написали під фото.

Користувачі соцмережі у коментарях скаржаться на те, що у країні не цінують і не бережуть історію. Один із користувачів поділився сучасним фото будиночка, точніше того, що від нього лишилося.

"Фото зробив в лютому 2020. На жаль, ці гнилі дошки - все, що залишилося. Майже всі багатовікові дерева в цьому районі садив сам Крістер. Їх там дуже багато збереглося на гірці. Поки ще", - написав коментатор.

Такий видгляд будинок Крістера мав приблизно 10 років тому. Фото: Facebook

Архівне фото: Facebook

Архівне фото: Facebook