Останні новини

Будівельники метро на Виноградар протестуватимуть під офісом "Укргазбанку": у чому справа

Співробітники "Київметробуд" додають, що у разі, якщо після мітингу вимоги не задовольнять, то співробітники компанії готові перекрити дороги або вийти на пікет під Офіс Президента.

Працівники "Київметробуду" анонсували мітинг 15 квітня під головним офісом "Укргазбанку" у Києві. На акцію вони планують вийти через незаконне блокування банком рахунків АТ "Київметробуд", через що виникла заборгованість з зарплатнею.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на заяву організаторів виданню ASPI News.

Читайте також: У метро Києва під час локдауну утворилися натовпи

Акцію протесту оголосили на завтра, 15 квітня, о 13:00 під головним офісом "Укргазбанку" на вулиці Богдана Хмельницького, 16/22 у Києві. Планують, що участь в ній візьме близько сотні метробудівців. У цих працівників завтра вихідний, вони беруть участь у будівництві станцій метро "Мостицька" та "Проспект Правди" на Виноградар.

Організатори стверджують, що вже є судове рішення про розблокування рахунків, але керівництво банку уникає спілкування з юристами компанії. Загальна сума заблокованих коштів – 6 млн грн, у метробуді кажуть, що цих грошей вистачило б на виплату всієї заборгованості із зарплати. Співробітники підприємства не отримують заробітної плати вже кілька місяців.

“Через те, що банкіри прокручують якісь свої афери, люди, які будують метро на Виноградар, не можуть отримати зароблені гроші. У нас у всіх сім’ї, діти, тому цей пікет “Укргазбанку” – уже крайній крок”,– кажуть організатори акції протесту.

Метробудівці додають, що у разі, якщо після мітингу вимоги не задовольнять, то співробітники компанії готові перекрити дороги або вийти на пікет під Офіс Президента.

Нагадаємо:

  • Представники Національного корпусу провели чергову акцію у Києві. Цього разу вона пройшла під гучним гаслом "Мости смерті". Аби привернути до проблеми увагу столичної влади, активісти Нацкорпусу розвісили відповідні банери на найнебезпечніших інфраструктурних об'єктах столиці.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
10.05